Kultowy dowcip samolotowy na jakże udany wieczór (ale tylko dla pełnoletnich)

Z pamiętnika terrorysty. Poniedziałek: Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie i wzięliśmy pasażerów jako zakładników. Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.

Wtorek: Czekamy na reakcję rosyjskich władz. W tym czasie napiliśmy się wódki z pilotami. Pasażerowie również wyciągnęli zapasy, więc napiliśmy się z nimi. Piloci napili się również z pasażerami.

Środa: Przyjechał mediator, który przywiózł wódkę. Napiliśmy się zatem z mediatorem, pilotami i pasażerami. Mediator prosił, abyśmy wypuścili połowę pasażerów. Zgodziliśmy się.

Czwartek: Pasażerowie, których wypuściliśmy wrócili z zapasami gorzałki. Impreza trwała do rana. Wypuściliśmy drugą połowę pasażerów i wszystkich pilotów.

Piątek: Druga połowa pasażerów i wszyscy piloci wrócili z wódką. Przyprowadzili także wielu swoich znajomych. Balanga znów trwała do rana.

Sobota: Do samolotu wpadł Specnaz. Przynieśli wódkę. Imprezowaliśmy do poniedziałku.

Poniedziałek: Do samolotu przychodzi coraz więcej ludzi. Przynoszą wódkę. Jest milicja, desantowcy i strażacy. Pojawili się też jacyś marynarze.

Wtorek: Nie mamy już sił. Chcemy się poddać i uwolnić wszystkich, ale Specnaz się nie zgadza. Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Syberii. Przywieźli dużo wódki.

Środa: Ostro pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli załatwimy gorzałkę.

Warto wiedzieć:

Pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam udanej reszty dnia i mnóstwa śmiechu! 

ZOBACZ TAKŻE:

O nietypowej wizycie w agencji (dla pełnoletnich)

Fot. główna ma charakter poglądowy. 

WieleLiter.pl