Kultowy kawał o blondynce na udany poniedziałek

W samolocie do Nowego Jorku tuż po starcie blondynka przesiadła się z klasy ekonomicznej do klasy biznes. Podeszła do niej stewardessa i spytała czy może zobaczyć jej bilet.

Blondynka pokazała bilet. Stewardessa na to: Niestety, Pani bilet nie jest ważny w tej klasie, muszę poprosić, aby wróciła Pani  do klasy ekonomicznej.

Blondynka odpowiedziała: Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć aż dolecimy do Nowego Jorku. 

Stewardessa ponownie poprosiła blondynkę, aby wróciła na swoje miejsce, na co ta powtórzyła swoją odpowiedź: Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć aż dolecimy do Nowego Jorku. 

Zdenerwowana stewardesa poszła po pomoc do drugiego pilota. Pilot przyszedł i próbował wyjaśnić: Niestety, Pani bilet nie jest ważny w tej klasie. Musi Pani wrócić na swoje miejsce do klasy ekonomicznej.

Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć aż dolecimy do Nowego Jorku – usłyszała odpowiedź.

Pilot wrócił do kabiny i opowiedział o tej sytuacji kapitanowi. Ten ze spokojem stwierdził: Moja żona jest blondynką, wiem jak z nimi rozmawiać, zaraz to załatwię.

Kapitał podszedł do blondynki, szepnął jej coś do ucha. Po czym ona bez słowa zabrała torebkę i wróciła do klasy ekonomicznej.

Drugi pilot nie krył zdziwienia: Jak Ty to zrobiłeś – spytał.

To proste, powiedziałem jej, że klasa biznesowa nie leci do Nowego Jorku. 

Warto wiedzieć:

Pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam dobrego dnia i mnóstwa śmiechu! Fot. główna ma charakter poglądowy.

ZOBACZ TAKŻE:

Kultowy kawał na po ranek dla dorosłych)

WieleLiter.pl