Dziś rusza siódma edycja „MasterChef Junior”

Saltimbocca, tatar z selera, okoń morski, faszerowane warzywa, ravioli z płynnym żółtkiem, czy dania z kukurydzy to tylko niektóre z wyzwań, jakie czekają młodych kucharzy w siódmej edycji „MasterChef Junior”.

Wraca program o gotujących dzieciach w Polsce! W tej edycji jury zaprezentuje się w nowym składzie: do Michela Morana i Ani Starmach dołączy Tomek Jakubiak – prowadzący programów kulinarnych w Kuchnia+.

W kuchni MasterChefa Juniora zamelduje się 17 najlepszych młodych kucharzy w Polsce. To oni przez kolejne 10 tygodni będą rywalizować o statuetkę zwycięzcy, nagrodę pieniężną i tytuł siódmego polskiego MasterChefa Juniora

W pierwszym zadaniu będzie trzeba przygotować swoje danie popisowe – jurorzy będą chcieli odlecieć do kulinarnego nieba tylko za pomocą najlepszych dań w wykonaniu uczestników. Druga część programu oprze się na pierwszym, poważnym kulinarnym wyzwaniu – tematem konkurencji będzie przygotowanie ravioli z płynnym żółtkiem. To zadanie wymaga precyzji i wprawnego kulinarnego oka. Czy zawodnicy poradzą sobie z tym zadaniem?

Emisja 1. odcinka już w niedzielę 6 marca o godz. 20:05 w TVN i Playerze.

ZOBACZ TAKŻE:

„Kuchenne rewolucje” wracają z nowymi odcinkami

Fot., źródło TVN Grupa Discovery