Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle już dziś! (transmisja)

Ukochana dyscyplina sportowa Polaków wraca w letniej odsłonie. Już w najbliższy weekend w Wiśle rozpocznie się rywalizacja w Letnim Grand Prix w skokach narciarskich. Zawody z udziałem m.in. Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyły transmitowane będą w Eurosporcie 2 i pakiecie Eurosport Extra w Playerze.

Skoki narciarskie są od lat filarem oferty Eurosportu. Od ubiegłego sezonu zmagania Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyły transmitowane są również w TVN, który pokazuje konkursy zimowego Pucharu Świata rozgrywane poza Polską. Do rozpoczęcia nowego sezonu dzieli nas jeszcze kilka miesięcy, ale już w najbliższy weekend widzowie Eurosportu 2 oraz użytkownicy Playera będą mogli emocjonować się rywalizacją na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Pierwsze konkursy Letniego Grand Prix skomentują Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Na antenie pojawią się również eksperci Eurosportu na czele z Jakubem Kotem. Wydarzenia spod skoczni relacjonował będzie Kacper Merk.

W kolejnych miesiącach na antenie Eurosportu oraz w Playerze transmitowane będą konkursy Letniego Grand Prix w Courchevel, Hinzenbach i Klingenthal. Sezon letni zakończy się 2 października, a zaledwie miesiąc później nastąpi inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Plan transmisji:

· Sobota, 23 lipca, 14:45, konkurs indywidualny, Eurosport 2 i Eurosport Extra w Playerze
· Niedziela, 24 lipca, 12:45, konkurs indywidualny, Eurosport 2 i Eurosport Extra w Playerze

ZOBACZ TAKŻE:

Po 36 latach – jako druga Polka w historii – zdobyła szczyt K2

Fot. ma charakter poglądowy; źródło iyoupapa from Sapporo, Japan/wikimedia. Źródło mat. prasowe TVN Grupa Discovery

 
WieleLiter.pl