Poszukiwany ukrył się w zadziwiającym miejscu i nie mógł wyjść

Nietypowe zadanie zrealizowali policjanci kryminalni elbląskiej komendy. Pomogli pewnemu 22-latkowi wydostać się z… wnętrza wersalki, w której utknął. Mężczyzna wszedł tam właśnie z uwagi na wizytę policjantów. Założył, że skoro policjanci nie znajdą go w mieszkaniu to uda mu się uniknąć odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci kryminalni zatrzymali w piątek 22-latka, który był poszukiwany przez sąd do odbycia kary za wcześniej popełnione przestępstwa. Mężczyzna przed policjantami ukrył się w wersalce. Co więcej, w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli kilka przedmiotów pochodzących z kradzieży w tym elektronarzędzia i wędki.

Przy mężczyźnie, gdy pomogli mu już wydostać się z ciasnej skrzyni wersalki, znaleźli foliowe zawiniątko ze sproszkowaną substancją. Po zbadaniu narkotesterem okazało się, że jest to amfetamina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał także dodatkowe zarzuty, w tym ten za posiadanie substancji odurzających. 22-latek ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił już do aresztu.

ZOBACZ TAKŻE:

“Pech” objazdowego złodzieja

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

WieleLiter.pl