Nowa komedia romantyczna od Netflix

Już 15 czerwca na Netflix Polska zadebiutuje nowa komedia romantyczna z Anną Próchniak i Michałem Czerneckim w rolach głównych. Film „Parada serc” w reżyserii Filipa Zylbera jest idealną propozycją na lato. W filmie usłyszymy m.in. utwory  skomponowane przez Pawła Lucewicza, a na ekranie pojawi się gościnnie Piotr Rogucki, lider zespołu Coma. Za konsultacje muzyczne i zakup licencji autorskich do oprawy muzycznej filmu odpowiadała firma Sirens.

W filmie zobaczymy losy kobiety, która na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie oraz krakowskiego artysty samotnie wychowującego syna. Źródłem zabawnych sytuacji, nieporozumień ale też wzruszeń będzie cała masa warszawsko-krakowskich stereotypów. Czy uczucie, które zrodzi się między dwójką bohaterów będzie silniejsze niż uprzedzenia i obiegowe mity? Czy karierę i pośpiech warszawskiego życia da się zamienić na spokój i rodzinną atmosferę? Jednym z ważniejszych wątków w scenariuszu będą perypetie małego chłopca – Iwo Rajski, który gra syna krakowskiego artysty, kolejny raz pojawia się na dużym ekranie (znany z „Detektywa Bruna” czy seriali „Królestwo kobiet” i „Diagnoza”). W codziennych przygodach chłopcu towarzyszy uroczy pies, który niejedno nabroi.

Dobór muzyki do filmu był po stronie firmy Sirens. Za konsultacje muzyczne oraz zakup licencji autorskich do wykorzystania utworów odpowiadały Aneta Brykalska i Dominika Czajkowska-Ptak. Aranżacje i nagrania niektórych utworów odbyły się w studiu Sirens, a muzykę skomponował Paweł Lucewicz. Co ciekawe w filmie zobaczymy i usłyszymy gościnnie Piotra Roguckiego, lidera zespołu Coma.

Zdjęcia powstawały m.in. w Krakowie. Plany filmowe ulokowano m. in. w pobliżu Barbakanu, parku Jordana, placu Wolnica, Bulwarze Czerwińskim czy Inflanckim.

ZOBACZ TAKŻE:

Znaczek z okazji 50. lat komiksu „Kajko i Kokosz”

Fot., źródło lifestyle.newseria.pl/biuro-prasowe.