Dziś startuje drugi sezon „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”

Słodko-gorzka relacja ojca i syna – Tadeusza i Roberta Motyków – zaskarbiła sobie sympatię wielu widzów. W trudnym dla wszystkich roku 2021 Robert i Tadeusz zrobili duży krok w kierunku poprawienia rodzinnych relacji, odkryli siebie na nowo.

Jak teraz wygląda ich męska przyjaźń? Czy biznes Tadeusza się kręci? Co mają jeszcze do nadrobienia nasi bohaterowie? Premierowe odcinki drugiej serii już od 16 marca na antenie TTV!

Przerwa w sezonie kabaretowym umożliwiła Robertowi zaplanowanie krótkiego urlopu. Chce go spędzić w Sieniawie Żarskiej, obok ojca, pani Irenki i w gronie najbliższych przyjaciół. Miał to być czas odpoczynku połączony z przygotowaniami do triathlonu. Tadeusz miał jednak inne plany. Czym się skończyły? Widzowie dowiedzą się wszystkiego już w marcu.

Drugi sezon programu „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” zadebiutuje w TTV już 16 marca. Premierowe odcinki będą emitowane w każdą środę o godz. 22.00. Cykl będzie także dostępny w Player.pl. Seria liczy 9 odcinków, za jego produkcję odpowiada Unlimited Film Operations.

ZOBACZ TAKŻE:

Szczęśliwiec będzie zgarniał niezłą sumkę przez 20 lat

Fot., źródło TVN Grupa Discovery