Kumulacja Eurojackpot. Kwota, która jest do wygrania robi piorunujące wrażenie

Emocje w Eurojackpot sięgnęły zenitu. W poprzednim losowaniu w żadnym z krajów, w których dostępna jest gra, nie padła główna wygrana. To oznacza, że dziś czeka nas prawdziwa kumulacja emocji.

Do wygrania będzie aż 410 000 000 złotych. Oto liczby wylosowane 6 sierpnia w Eurojackpot: 16, 19, 21, 29, 36 oraz 1 i 7.

Warto dodać, że w poprzednim losowaniu Eurojackpot odnotowano dziesięć wygranych II stopnia (5+1) – w tym jedną w Polsce wartą ponad 1,9 mln złotych.

W naszym kraju padło 46,4 tys. wygranych niższych stopni. Wszystkie dzisiejsze wygrane w Eurojackpot dostępne są na stronie: Lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane. Już dziś w Lotto do wygrania 7 000 000 zł i gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus.

Graczowi zabrakło jednej liczby, aby wygrać 300 milionów złotych

Rekordowa polska wygrana – ponad 190 milionów złotych

Gracz przyznał wówczas, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby.  Więcej informacji znajdziecie w tekście poniżej.

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

 

ZOBACZ TAKŻE:

Ten punkt Lotto jest wyjątkowo szczęśliwy dla graczy

Fot. główne ma charakter poglądowy.

WieleLiter.pl