W dzisiejszym losowaniu będzie można wygrać prawdziwą fortunę

Pierwsze kwietniowe losowanie Eurojackpot nie przyniosło głównej wygranej w żadnym z krajów, w których dostępna jest gra. Oznacza to dobre wiadomości dla fanów wysokich kumulacji, bowiem dziś (9 kwietnia) do wygrania będzie nawet 225 000 000 złotych

Oto liczby wylosowane 2 kwietnia w Eurojackpot: 1, 3, 4, 36, 43 oraz 2 i 3. Jak już wiemy nie odnotowano głównej wygranej w Eurojackpot, ale warto dodać, że w Polsce padło łącznie ponad 37,7 tys. wygranych niższych stopni. Tabela dostępna jest pod adresem lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane.

Rekordowa polska wygrana – ponad 190 milionów złotych

W 2019 roku padła rekordowa polska wygrana. Gracz przyznał wówczas, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby.  Więcej informacji znajdziecie w tekście poniżej.

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot. główna ma charakter poglądowy.

WieleLiter.pl