Szuka Cię gwiazdor, czyli policja na tropie złodzieja

Polska policja w ostatnim czasie wykazuje spore poczucie humoru i odwołuje się do świątecznej stylistyki, choć niewątpliwie sprawa jest poważna. Ostatnio warszawscy mundurowi poprosili o pomoc w odnalezieniu trzech mężczyzn, którzy weszli w konflikt z prawem słowami: Nikt nie powinien spędzać świąt samotnie i w ukryciu. Teraz policjanci z Międzychodzia informują, że jeśli nie wiecie jaki zrobić prezent osobie widocznej na zdjęciach, to zadzwońcie na policję. Mundurowi zrobią mu niespodziankę.

Reklama

Dalsza część komunikatu jest poważna. Międzychodzka policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na publikowanych zdjęciach. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież paliwa na stacji paliw w Międzychodzie do jakiej doszło 15 listopada 2019 roku około godziny 16. Tablice rejestracyjne są kradzione. Wszystkie osoby, które go rozpoznają lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z komendą powiatową policji w Międzychodzie pod numer telefonu 95 748 8211, 95 748 8270 bądź osobiście w siedzibie komendy przy ul. Sikorskiego 22a. Informację można również przekazać do oficera prasowego pod numer 609-802-677.

Na stronie warszawskiej policji z kolei czytamy: Nikt nie powinien spędzać świąt samotnie i w ukryciu. Jeżeli masz informacje na temat miejsc pobytu poszukiwanych Mariusza Korniłowicza vel Noah Rosenkranz, Marka Kulikowskiego lub Pawła Załęskiego daj nam znać! Skontaktujemy ich ze Świętym Mikołajem, a gdyby nie miał dla nich prezentów, sami zaopiekujemy się nimi na święta. Zapewniamy anonimowość. Można dzwonić lub napisać mail. Nasze renifery dojadą w każde miejsce.

Szczegóły znajdziecie w linku poniżej

Świąteczny apel policji. Po poszukiwanych przyjadą reniferami

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *