Kolejna wpadka 38-letniego amanta

To nie koniec kłopotów 38-latka który okradł kobietę, z którą umówił się przez portal erotyczny. Kiedy wrócił do jej mieszkania, czekała go “niespodzianka”. Został zatrzymany przez lubelskich policjantów, którzy znaleźli przy nim marihuanę oraz tajemniczy klucz do mieszkania. Mundurowym udało im się ustalić blok, a następnie mieszkanie, które wynajmował. Tam znaleźli sporą ilość narkotyków.

Reklama

Przypomnijmy.  Do zdarzenia doszło w środę po północy na terenie dzielnicy Śródmieście w Lublinie. Kobieta zaprosiła do swojego mieszkania mężczyznę, z którym korespondowała przez portal erotyczny. Kiedy zasnęła, jej gość splądrował mieszkanie zabierając gotówkę, laptopa i telefon komórkowy kobiety. Następnie zdjął z jej szyi łańcuszek i pozostałą biżuterię. Szczegóły tej sprawy znajdziecie tutaj.

Kiedy wrócił do jej mieszkania po telefon, czekali na niego mundurowi. Po sprawdzeniu danych mężczyzny okazało się, że jest to 38-latek z gm. Niemce. Policjanci znaleźli przy nim niewielkie ilości marihuany.

– Mężczyzna miał przy sobie także klucz do mieszkania. Nie chciał powiedzieć jakie drzwi otwiera. Kryminalni ustalili jednak blok na terenie dzielnicy Kalinowszczyna, a następnie właściwe drzwi. Po wejściu do środka podczas przeszukania znaleźli prawie pół kilograma mefedronu oraz ponad 400 porcji marihuany. Dziś (23.08) 38-latek z gm. Niemce zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt –  relacjonują policjanci z Lublina. 

A miała być wielka miłość

Fot., źródło policja.gov.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *