Umówił się z dziewczyną i wpadł

38-latek najpierw umówiła się z pewną 30-latką przez portal erotyczny na spotkanie w jej mieszkaniu. Kiedy kobieta zasnęła, postanowił wykorzystać okazję i zabrał z jej mieszkania cenne przedmioty w tym pieniądze, komputer, telefon oraz biżuterię. Perfidny, ale nieroztropny złodziejaszek zapomniał jednak o pewnym istotnym sprzęcie, a mianowicie o swoim telefonie, który zostawił w gniazdku, bo go ładował. Gdy wrócił do mieszkania kobiety, czekała go “niespodzianka”. 

Reklama

Do zdarzenia doszło w środę po północy na centrum miasta. Kobieta zaprosiła do swojego mieszkania mężczyznę, z którym korespondowała przez portal erotyczny.

Kiedy zasnęła, jej gość splądrował mieszkanie zabierając gotówkę, laptopa telefon komórkowy kobiety. Nawet zdjął z jej szyi łańcuszek i pozostałą biżuterię. Zapomniał jednak o swoim telefonie, który podłączył pod ładowarkę. Kiedy to sobie uświadomił postanowił wrócić do mieszkania kobiety. Tam czekali już na niego policjanci. Po sprawdzeniu danych mężczyzny okazało się, że jest to 38-latek z gminy Niemce – relacjonują mundurowi z Lublina.

Ponadto policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Teraz 38-latek odpowie za kradzież i posiadanie środków odurzających.

ZOBACZ TAKŻE:

68-latek usłyszał prawie 300 zarzutów

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

 

Reklama

1 komentarzy dla tekstu: “Umówił się z dziewczyną i wpadł”

  1. Czy kobiety jednak nie są głupie? Jest tyle spokojnych, kulturalnych i uczciwych mężczyzn. A kobiety szukają przygód z jakimiś ćpającymi naciągaczami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *