BrzydUla: Blisko prawdy

Marek spotyka się z Aldoną na lunchu. Próbuje wyjaśnić sytuację – łączy ich jedynie sprawa kredytu. Kobieta robi dobrą minę do złej gry. Wraca do domu, żeby opiekować się chorym bratem.

Spanikowana Ewa pojawia się w firmie. Wszyscy od razu zauważają jej podenerwowanie. Ania korzysta z okazji i bierze ją na poważną rozmowę. Ewa praktycznie przyznaje się do szpiegowania dla Aleksa. Teoretycznie już nieco gorzej. Po spotkaniu siostra Doroty od razu jedzie do Hu-Fe Fashion.

Marek jedzie do Fica. Mecenas jednak nie chce rozmawiać o kolejnych pozwach, dopóki nie dostanie zapłaty za dotychczasowe usługi. Dobrzański zleca jak najszybszy przelew. Ten jednak nie wychodzi…

Dorota próbuje uspokoić Ewę i udobruchać Aleksa. Siostra z kolei stara się, żeby asystentka Febo przejrzała wreszcie na oczy i skończyła z tajemnicami!

Julka i Kuba przygotowują niespodziankę dla Uli i Marka. Najpierw pojawia się matka, a jakiś czas później dołącza do nich tata. Wszyscy świętują ostatnie sukcesy młodych Dobrzańskich. Po wieczorze Marek wraca do siebie. Atmosfera w domu siada.

Premierowy odcinek finałowego sezonu „BrzydUli” już dziś o 20:00 w Siódemce.

Fot., źródło TVN Grupa Discovery