Anna Guzik jak Katarzyna Dowbor. Sprawdź co dalej z programem „Nasz Nowy Dom”

Stacja Polsat wydała zaskakujący komunikat. Po zakończeniu szesnastego sezonu produkcji prowadzonej przez Katarzynę Dowbor, widzowie będą mogli śledzić poruszające losy tych, którzy wpadli w spiralę długów. 

Nowość Polsatu w miejsce programu „Nasz Nowy Dom” od 27 maja w czwartek o godz. 20:05. Od lat Telewizja POLSAT pomaga najbardziej potrzebującym i kontynuuje swoją misję. Tym razem jednak zajmie się finansami Polaków. Po zakończeniu 16. sezonu produkcji prowadzonej przez Katarzynę Dowbor, widzowie będą mogli śledzić poruszające losy tych, którzy wpadli w spiralę długów. Przez meandry ludzkich historii przeprowadzi nas aktorka Anna Guzik. Program „Wolni od długów” przedpremierowo będzie dostępny w serwisie IPLA.

Od lat Katarzyna Dowbor to dla Polaków synonim wielkiej szansy i nowego startu w życiu. Teraz jej miejsce zajmie aktorka Anna Guzik, którą oglądać będziemy w najnowszej produkcji Polsatu „Wolni od długów”.

– Program „Nasz nowy dom” uświadomił wielu z nas, jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy – mówi Anna Guzik. – Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że nasz program „Wolni od długów” jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami. Z nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości – dodaje aktorka.

Jak się okazuje, poziom wiedzy Polaków na temat finansów jest bardzo niski. – Polacy nie potrafią rozmawiać na temat pieniędzy – bo jak to się mówi: „damy i dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają” – zauważa Anna Guzik.

Prowadzącej „Wolni od długów” towarzyszy sztab ekspertów: społecznik Piotr Ikonowicz, finansista Fryderyk Karzełek oraz radca prawny Anna Bufnal, którzy pomogą bohaterom programu rozwiązać ich problemy. Ale nie tylko. Podzielą się także niezbędną dawką wiedzy z zakresu finansów i wskażą, co należy zmienić w swoim dotychczasowym zachowaniu, aby nie wpaść ponownie w spiralę długów.

Przedpremierowe odcinki „Wolni od długów” dostępne w pakiecie IPLA PREMIUM

Nowy program będzie można oglądać w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA. W pakiecie IPLA PREMIUM pierwszy przedpremierowy odcinek zostanie udostępniony w czwartek 20 maja. Kolejne historie bohaterów pierwszego sezonu „Wolni od długów” fani będą mogli śledzić przedpremierowo w IPLI w każdy czwartek, z tygodniowym wyprzedzeniem. Pozycja pojawi się również w IPLI bezpłatnie, tuż po emisji na antenie Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE:

Polak w kinie. Co myślimy o naszych produkcjach? 

Fot., źródło mat. prasowe Polsat.pl

WieleLiter.pl