Trwają castingi do „Top Model”. Kto może się zgłosić?

Największe modowe show powraca! Trwają castingi do dziesiątej, jubileuszowej edycji programu. Kto tym razem otrzyma szansę na spełnienie marzeń? Jedno jest pewne. To będzie wyjątkowy sezon.

Jurorzy „Top Model” są gotowi, by wyłonić uczestników dziesiątej edycji programu. Determinacja, odwaga, charyzma, kreatywność, gotowość do ciężkiej pracy, niebanalna osobowość – tego w kandydatach poszukują Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Uczestnictwo w programie to nie tylko wielka przygoda, to przede wszystkim możliwość sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach i wzięcie udziału w rywalizacji, która dla wybranych może oznaczać początek wymarzonej kariery . Michał Piróg jak zwykle pomoże uczestnikom w ich zmaganiach.

Podobnie jak w zeszłym roku castingi odbywają się online. Chętni do udziału w programie mogą wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej „Top Model”.

Kiedy i jak zgłosić się do castingu? Chęć udziału mogą zgłaszać osoby w wieku od 18 lat. Osoby, które ukończyły 16 lat mogą zgłosić się, tylko pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego. Uczestnikami castingu mogą być osoby, które mają minimum 160 cm wzrostu. Zgłoszenia można wysyłać do 31 maja poprzez stronę topmodel.tvn.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

5 złotych okazało się świetną inwestycją

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło biuroprasowe.pl

WieleLiter.pl