Olbrzymia wygrana w Eurojackpot w Polsce. Szczęśliwiec wygrał aż 96 milionów złotych!

11 września 2020 roku na długo zapadnie w pamięci jednemu z graczy. Wygrał on bowiem aż 96 805 666,90 złotych To druga najwyższa wygrana w historii polskich gier liczbowych. A oto liczby wylosowane 11 września w Eurojackpot: 2, 5, 24, 43, 45 oraz 4, 10.

Odnotowana dziś w Polsce wygrana I stopnia to druga główna wygrana w Eurojackpot w naszym kraju. Przypomnijmy, że 10 maja 2019 roku – również w Eurojackpot – padł absolutny rekord wysokości wygranej w historii polskich gier liczbowych –  93 396 500,00 zł trafione w kolekturze LOTTO w powiecie piotrkowskim. 

10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO przekazywane jest na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Zagrać możemy na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej.

Rekordowa polska wygrana – ponad 190 milionów złotych

W zeszłym roku padła rekordowa polska wygrana. Gracz przyznał wówczas, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby.  Więcej informacji znajdziecie w tekście poniżej.

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot. ma charakter poglądowy.

WieleLiter.pl