Polska jest piękna!

Kraków, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Zakopane to najpopularniejsze turystyczne miasta w Polsce. Ale czy akurat tam jest najpiękniej? A może mieliście tak kiedyś, że będąc na spacerze, zbierając grzyby czy jadąc bocznymi drogami trafiliście w miejsce, które Was urzekło? Nie wątpimy, że tak. Dlatego mamy dla Was ciekawą propozycję!

Reklama

W każdym z tych miast są przepiękne miejsca. W Krakowie są Sukiennice, w Warszawie Zamek Królewski czy Bulwary Wiślane, a w Gdańsku Długi Targ. A do Zakopanego jeździmy, aby pospacerować po Krupówkach. Ale czy te miejsca zapamiętamy jako te, które zrobiły na nas największe wrażenie? Na pewno po części tak, ale często najbardziej zapamiętujemy zupełnie niepozorne miejsca, o których nie przeczytamy w przewodnikach turystycznych.

Dlatego aby pokazać jakie wspaniałe miejsca można zobaczyć w Polsce zapraszamy do dołączenia do nowej grupy na Facebooku, która założyliśmy. Chcielibyśmy Was zaprosić do dodawania zdjęć i tekstów opisujących te niezwykłe miejsca, które odwiedziliście. To nie muszą być przepiękne zabytki, zapierające dech w piersiach widoki. To może być łąka gdzieś w pobliżu Waszej działki albo plaża nad Bałtykiem, na której turyści to rzadkość. Pochwalcie się miejscami, które odkryliście!

Nie zamykamy się tylko na miejsca z Polski, więc jeśli trafiliście w takie niezwykłe miejsce poza granicami kraju i chcecie je pokazać to również chętnie zobaczymy Wasze zdjęcia czy przeczytamy opisy.

Dołącz do naszej grupy Zwykłe – niezwykłe miejsca!

Reklama

2 komentarze dla tekstu: “Polska jest piękna!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *