Na warszawskim brzegu Wisły niczym na egzotycznej wyspie

Warszawska Wisła z roku na rok przyciąga coraz więcej osób. Zarówno na prawym jak i lewym jej brzegu znajdziemy tereny zielone, plaże, siłownie plenerowe liczne restauracje, kawiarnie i klubokawiarnie. Ta niezwykła przestrzeń w centrum miasta pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku i poczuć się niczym na wakacjach. Tam każdy znajdzie coś dla siebie.

Reklama

Na lewym brzegu Wisły, na doskonale znanym warszawiakom Cyplu Czerniakowskim, pojawiło się nowe ciekawe miejsce  nad samą rzeką – Letnia Strefa Domoteki w Miami Wars. Autorka aranżacji, architektka Paulina Grabowska, inspirowała się egzotycznym klimatem wysp Polinezji, dlatego postawiła na naturalne materiały i kolory.

Urządzanie przestrzeni zewnętrznej rządzi się swoimi prawami. Meble muszą być solidne, odporne na różne warunki atmosferyczne – od deszczu po mocne słońce – i oczywiście estetyczne. Ogromny wybór takich modeli – atrakcyjnych wizualnie oraz wysokiej jakości – oferują marki dostępne w warszawskiej Domotece, dlatego właśnie tam szukałam wyposażenia. Wybrałam meble o klasycznych formach, w stonowanych kolorach, wykonane z odpornych materiałów – mam pewność, że używane przez długi czas i wiele osób, nadal będą dobrze wyglądać – opowiada architektka.

Goście mogą zrelaksować się na wygodnych sofach, spotkać w licznym gronie przy dużym stole, a nawet ogrzać w chłodniejszy wieczór przy bezpiecznym palenisku. Wszystko przy dźwiękach muzyki, przekąskach i drinkach. W Miami Wars przez cały sezon letni odbywają się ciekawe wydarzenia – od pokazów filmowych przez warsztaty, spotkania z podróżnikami, po koncerty i imprezy, na których muzykę serwują dj’e.

ZOBACZ TAKŻE:

Drewno, kamień i światło

Fot., źródło mat. prasowe

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *