Wyjątkowy tatuaż dla uroczej, starszej pani!

Ta starsza pani z pewnością łamie wszelkie konwenanse i jest świetnym dowodem na to, że w każdym wieku można korzystać z życia. Poznajcie Niemkę Crystal, która w wieku 83 lat zdecydowała się na swój pierwszy tatuaż – łapacz snów. I trzeba przyznać, że wygląda z nim po prostu zjawiskowo!

Łapacz snów był pomysłem Crystal – pierwotnie ilość piórek miała symbolizować dzieci, ale zmieniłam projekt, aby lepiej wyglądał na jej ramieniu. Zdarzają się klienci około 60, 70 roku życia, którzy wybierają dość bezpieczne, tradycyjne wzory. Crystal jest absolutnym wyjątkiem i zjawiskiem – nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji gościć nikogo powyżej 80 roku życia – podkreśla autorka tatuażu Kasandra Suchacka ze studia Tattoo777 ze Świnoujścia.

A wybór tego właśnie studia był nieprzypadkowy. Przyszła tam bowiem wraz ze swoim znajomym Svenem. Jest on stałym klientem Kasandry i ma sporo tatuaży wykonanych przez nią, w tym portrety zmarłych dziadków, z którymi Crystal się przyjaźniła. Bardzo spodobały jej się tatuaże Svena i zapragnęła poznać Kasandrę, a także zrobić sobie u niej pierwszy tatuaż.

Samo wykonanie tatuażu zajęło ok. godzinki, ale sam proces przygotowania się do tego tatuażu był dłuższy. Crystal wspaniale zniosła tatuowanie – jak widać po zdjęciach, była spokojna, opanowana, cierpliwa. Troszkę z nami porozmawiała i pośmiała się, ale cierpliwie czekała i niejednokrotnie zerkała na mnie podczas pracy. Gratuluję Crystal odwagi w wyrażaniu siebie. To był zaszczyt móc wykonać ten tatuaż! – podsumowuje z uśmiechem Kasandra Suchacka.

fot: Marta Wojtanowska