Fantastyka niejedno ma imię, czyli spotkanie fantastycznych ludzi

Warszawskie Targi Fantastyki powstały z myślą o ludziach, którzy połączyli kreatywność z miłością do fantastyki i w ten sposób stworzyli “coś” unikatowego, co po prostu trzeba zobaczyć lub przeczytać!  Właśnie dlatego można tam spotkać pisarzy, opowiadających o swoich najnowszych książkach, a tuż obok rzemieślników oferujących ręcznie robione cuda stylizowane na ekwipunek bohaterów wprost z fantastycznych książek lub gier. Nieważne ile macie w portfelu, najważniejsze byście dobrze się bawił, dlatego cenę biletu każdy ustala sam!

Reklama

Jak zapewniają organizatorzy, przez te dwa marcowe dni (16-17 marca 2019) Targi dają szansę na: spotkanie fantastycznych pisarzy; sprawdzenie o co warto uzupełnić swoją kolekcję książek i gier; poznanie rzeszy rzemieślników i pasjonatów, tworzących cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła i nie wiadomo czego jeszcze :-); naukę składania tworów z papieru wraz z Dorigami zjedzenie czegoś fantastycznie pysznego; obejrzenie wystawy wyjątkowych grafik; granie w gry planszowe i karciane wciągające dla każdego; wzbogacenie szafy o płaszcze, suknie, bluzy, gadżety, biżuterię, oraz dodatki nie do znalezienia w sieciówkach, a przede wszystkim przekonanie się, że fantastyka niejedno ma imię!

Niczym pan Siedmiu Królestw

W tym roku jak zwykle odwiedzi Targi mnóstwo fantastycznych gości, w tym m.in. Jarosław Grzędowicz, Marta Kisiel, Maja Lidia Kossakowska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Andrzej Pilipiuk, Marcin Sergiusz Przybyłek, Martyna Raduchowska, Arkady Saulski
Robert M. Wegner, Jadwiga Zajdel czy ekipa filmu Pół Wieku Poezji Później.

Ponadto pomiędzy parterem a pierwszym piętrem – jak między niebem a ziemią, na odpowiednim dla siebie miejscu, majestatycznie wyniesiony ponad wszystko i wszystkich stanie Żelazny Tron – sprowadzony wprost z Czerwonej Twierdzy na to jedno jedyne wydarzenie. Tuż przed ostatecznym zakończeniem historii Gry o Tron każdy z Was będzie mógł zasiąść na nim na chwilę i poczuć się jak pan Siedmiu Królestw. W  Strefie Relaksu będzie można usiąść sam na wygodnych pufach, przejrzeć co już udało Wam się zdobyć na Targach i zastanowić się co dalej. A to nie są jedyne czekające na uczestników atrakcje!

Nie zabraknie też fantastycznych premier: w sobotę (16.03) – g. 10:30 – Marek Kaczkowski – Wiersze Lodu i Ognia; g. 11:30 – Arkady Saulski – Serce Lodu, g. 15  – Marta Kisiel – Dożywocie 3. Oczy Uroczne. Niedziela – g. 10 – Andrzej Pilipiuk – Zły Las.

Cenę ustalasz sam

Warszawskie Targi Fantastyki odbędą się w dniach 16-17 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25. Jak podkreślają organizatorzy, nieważne ile masz w portfelu, najważniejsze abyś dobrze się bawił. Właśnie dlatego cenę biletu ustalisz sam. Równie dobrze może to być 100 jak i 10 złotych. Są tylko dwie zasady. Cena minimalna to symboliczna złotówka i trzeba płacić pełnymi złotówkami (bez grosików), tak by kasjerzy nie musieli długo liczyć monet, a pozostali nie musieli czekać w kolejkach do kasy :-).

 

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *