Nietypowa fuzja: Linia lotnicza połączyła się ze szkołą czarodziejów? ;-)

Niezwykły gość czekał na pilotów w kokpicie samolotu linii Jet Airways na lotnisku w Mumbaju w Indiach. Zdjęcie sowy, siedzącej obok lewego fotela pilota lotem błyskawicy rozniosło się po wirtualnym świecie i zachwyciło internautów, stając się prawdziwym hitem i powodem żartów.

Reklama

Jak wiadomo, procedury bezpieczeństwa przewidują, że oprócz pilotów i członków załogi nikt nie ma dostępu do kokpitu. W tym przypadku nie wiadomo jak dostał się tam ptak. Wiadomo jednak, że po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia, sowa została zabrana przez nadziemną obsługę i przekazana organizacji zajmującej się dzikimi zwierzętami. Jak poinformował “Times of India”, choć w pobliżu tamtejszego lotnisko żyje wiele ptaków, które mogą powodować zagrożenie dla startujących i lądujących samolotów, tym razem ten ptasi incydent nie wpłynął na rozkład lotów.

Jet Airawys połączyło swoje siły z Hogwartem; Czyżby sowy z Hogwartu stały się zbyt leniwe i wolą latać? – komentują internauci.

Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że Hogwart to fikcyjna szkoła czarodziejów wymyślona przez pisarkę J. K. Rowling, która występuje w serii powieści o Harrym Potterze. Tamtejsze sowy pełnią rolę listonoszy i dostarczają listy i przesyłki.

ZOBACZ TAKŻE:

Niedźwiedź nie miał żadnych szans z “zabójczą damą” (video)

Fot. główne ma charakter poglądowy

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *