Diabelski dowcip o tym jak się żyje w piekle (dla pełnoletnich)

Ateista po śmierci trafił do piekła. Puka do bram. Otwiera mu elegancko ubrany diabeł, który nader uprzejmym głosem mówi:

– Dzień dobry, witam i zapraszam Pana. Oprowadzę po naszym piekle. Tutaj są sypialnie, tam łazienki, poza tym jest też sauna, solarium, jacuzzi. Oczywiście, ze wszystkiego można korzystać do woli.

Ateista jest zdziwiony, ale podąża za diabłem dalej.  Wchodzą do następnego pomieszczenia. Znajduje się tam długi stół, na który jest super żarcie, najlepsze alkohole, obok ludzie balują… Ateista czuje, że w tym wszystkim musi być jakiś hak.

Kolejne pomieszczenie do którego wchodzą z diabłem to… biblioteka, w której znajdują się miliony książek. Diabły pilnują ciszy, a ludzie w skupieniu czytają. Ateista nie bardzo może to ogarnąć… 

W kolejnym pomieszczeniu znajdują się kotły, ludzie się smażą w smole, słychać nieludzkie wycie, a diabły widłami dźgają tych, którzy próbują uciec. Ateista nie wytrzymał i pyta:

– Panie Diable, ja nic z tego nie rozumiem – tam wszelkie wygody, imprezy, czytelnie, a tu kotły, smoła, cierpienie… O co w tym chodzi, jaki jest haczyk?

– A nie, na tych to niech Pan nie zwraca uwagi. To są katolicy – jak sobie wymyślili, tak mają.

Warto wiedzieć:

Warto czytać dowcipy, bo pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam każdego dnia mnóstwa śmiechu!  Fot. główna ma charakter poglądowy.

ZOBACZ TAKŻE:

Wpada grzybek w occie do żołądka (dowcip dla dorosłych)

Fot. ma charakter poglądowy.