Samodzielnie wytypować zwycięskie liczby i co miesiąc będzie zgarniał niezłą kwotę

Odnotowano kolejną główną wygraną w Ekstra Pensji. Szczęśliwiec będzie otrzymywał 5000 zł wypłacanych każdego miesiąca przez następne 20 lat. Oto liczby wylosowane 12 marca w Ekstra Pensji: 6, 9, 10, 13, 15 i 3.

Aby zagrać o comiesięczną wypłatę w Ekstra Pensji, należy wytypować 5 z 35 oraz 1 z 4 liczb. W niedzielnym losowaniu tej gry szczęście dopisało graczowi, który zawarł zakład w punkcie LOTTO przy ul. Rogera 1 w Zabrzu (woj. śląskie) – to już czwarta Ekstra Pensja w tym mieście. Gracz postanowił samodzielnie wytypować zwycięskie liczby, dzięki którym przez kolejne 20 lat, każdego miesiąca, będzie otrzymywał 5000 zł.

Przypominamy, że w Ekstra Pensji można zagrać o jeszcze wyższą miesięczną pensję. Wystarczy zwiększyć stawkę zawartego zakładu od x2 do x5 i x10, aby wziąć udział w losowaniu o nawet 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat. Wygraną w tej wysokości odnotowaliśmy 15 października 2017 roku w kolekturze LOTTO przy ul. Korkowej 89 w Warszawie. Więcej o tym, jak zagrać w Ekstra Pensję znajduje się na stronie www.lotto.pl/ekstra-pensja/jak-grac.

ZOBACZ TAKŻE:

Wygrałeś w Lotto? Sprawdź ile masz czasu i gdzie odebrać pieniądze