„Azja Express” odc 3: ​autostopem w głąb Turcji

Trzeci odcinek zmagań w programie „Azja Express” pokaże, kto z uczestników jest kruchy i delikatny jak porcelana, kto twardy jak marmur, a z kim można zjeść beczkę soli… Szlak wyścigu powiedzie w głąb Turcji. Jak pary śmiałków poradzą sobie z nowymi wyzwaniami?

PREMIERA 3. ODCINKA: 18 marca, sobota, godz. 20:00, TVN i Player.pl
Pierwsza misja odcinka obędzie się w miejscu słynącym z fabryk porcelany – w miejscowości Kutahya. Uczestnicy sprawdzą się w zadaniu, wymagającym delikatności i zdolności manualnych. Dwie pary, które z kruchą przesyłką zameldują się w punkcie kontrolnym gry i wyprzedzą pozostałych, wezmą udział w walce o amulet o wartości pięciu tysięcy złotych. Gra odbędzie się w spektakularnej kopalni marmuru w Afyonkarahisar. Jak poradzą sobie uczestnicy z pracami budowlanymi?
By utrudnić kolejny etap wyścigu, Daria Ładocha podaruje wszystkim śnieżnobiałą odzież, w której mają dotrzeć na metę… ale wcześniej wykonać zadanie w kopalni soli. Prowadząca będzie czekać na pary w słynnym i pięknym Pamukkale. Czy uda się im stawić w punkcie kontrolnym w czystych strojach?

ZOBACZ TAKŻE:

„Azja Express”: wyścig startuje dosłownie za chwilę

Fot., źródło mat. prasowe