Odnaleziona po 6 latach. Zaskakujący finał poszukiwań

Grodziscy kryminalni odnaleźli osobę zaginioną, której poszukiwała rodzina. Zaginięcie kobiety zostało zgłoszone ponad 6 lat temu.

Jednym z trudniejszych policyjnych zadań jest prowadzenie poszukiwań osób zaginionych. Funkcjonariusze przyjmują zgłoszenie, najczęściej od członków rodziny, którzy przedstawiają okoliczności zaginięcia. Policjanci wiedzą i rozumieją, jak trudną sytuacją jest brak kontaktu i wiedzy o miejscu przebywania kogoś bliskiego. Po ustaleniu szczegółów natychmiast wykonują szereg czynności w celu jak najszybszego odnalezienia takiej osoby.

– Podobnie było w sprawie zaginionej kobiety. Policjanci szczegółowo sprawdzali informacje o jej możliwym miejscu przebywania i zbierali dane, które mogły przynieść pozytywne efekty. Jednak żadne z nich nie pomogło w szczęśliwym zakończeniu tych poszukiwań. Gdy podczas kolejnych działań w tym zakresie kryminalni otrzymali sygnał o kobiecie, natychmiast pojechali go potwierdzić. Pod ustalonym adresem spotkali zaginioną, której na szczęście nic nie zagrażało. Dobre informacje zostały szybko przekazane poszukującym jej członkom rodziny, a policjanci zamknęli tę trudną sprawę – informuje asp.sztab. Katarzyna Zych.

ZOBACZ TAKŻE:

Poszukiwany ukrył się w zadziwiającym miejscu i nie mógł wyjść

Fot., źródło policja.gov.pl