„Azja Express 3”: Poznajcie uczestników wyścigu

Już wiosną w TVN wystartuje nowa edycja programu „Azja Express”! Tym razem trasa wyścigu będzie przebiegała przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Poznajcie śmiałków, którzy odważyli się wziąć udział w tym wyzwaniu.

Już wiosną będziemy śledzić zmagania ośmiu par na niezwykle wymagającej trasie. Przed nimi wielka przygoda. Która drużyna zwycięży i dotrze na metę jako pierwsza?

Oto lista uczestników:
1. Czesław i Dorota Mozil
2. Kasia i Andrzej Gąsienicowie
3. Krystian Pesta i Oliwia Pesta
4. Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
5. Adam Zdrójkowski z Dariuszem Zdrójkowskim
6. Paulina Krupińska i Izabela Połeć
7. Wojciech Łozowski z Bartoszem Kochankiem
8. Angelika i Łukasz Trochonowicz

– Tym razem zabieramy widzów w orientalną podróż przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan – od Stambułu, gdzie Europa spotyka się z Azją, przez malownicze plaże Morza Egejskiego, bezdroża Kaukazu, ubogie postsowieckie miasteczka, pustynię uzbecką, aż po Taszkient. Znane turystom miejsca, pokażemy z zupełnej nowej, często nieodkrytej, strony! Uczestnicy przebyli autostopem ponad 4000 kilometrów i po raz pierwszy w historii programu, musieli mierzyć się z ogromnymi zmianami temperatur. Wyścig trwał i wtedy gdy termometr wskazywał 35 stopni, i wtedy kiedy na zewnątrz było poniżej zera. Zdarzało się, że rywalizację zaczynali o świcie, ubrani w puchowe kurtki, a kończyli w lekkich t-shirtach.To już piata odsłona formatu. Wszyscy uczestnicy oglądali poprzednie edycje. Przyjechali do Stambułu przygotowani, pełni optymizmu oraz gotowi na przygodę życia. I… byli totalnie zaskoczeni! Zmęczenie oraz konieczność wyjścia ze strefy komfortu wywołało skrajne emocje. I to właśnie te emocje będą esencją naszego programu – mówi Marta Więch, producentka programu.

„Azja Express 3” już wiosną w TVN i Player.pl

ZOBACZ TAKŻE:

„True Love” – zaskakujące reality show z Edycją Zając

Fot., źródło mat. prasowe TVN Grupa Discovery.