Kultowy dowcip o Jasiu i listonoszu (dla pełnoletnich)

Kolega z klasy powiedział Jasiowi, że wymyślił bardzo dobry sposób na szantażowanie osób dorosłych: Mówisz tylko „Znam całą prawdę” i każdy dorosły głupieje, bo na pewno ma jakąś tajemnicę, której nie chciałby ujawnić.

Podekscytowany Jasio postanowił wypróbować świeżo zdobytą wiedzę w domu. Przyszedł do mamy i wypalił: Znam całą prawdę i… dostał 50 złotych, ale z przykazaniem, żeby nic nie mówił ojcu.

Zachwycony pobiegł szybko do ojca i powiedział: Znam całą prawdę i… dostał 100 złotych, ale znowu z zastrzeżeniem, żeby nic nie powiedział matce.

Rozochocony Jasio postanowił więc wypróbować nową metodę również na kimś spoza rodziny. Nadarzyła się okazja, kiedy listonosz przyniósł pocztę.

 Znam całą prawdę! wypalił z szerokiem uśmiechem Jasio.

Listonosz pobladł, poczerwieniał, rzucił torbę z listami na chodnik, rozłożył ramiona i wzruszonym głosem wyszeptał:  W takim razie uściskaj tatusia…

Warto wiedzieć:

Pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam dobrego dnia i mnóstwa śmiechu!

ZOBACZ TAKŻE:

Pewnego dnia rodzice wyjechali na weekend i… (dowcip dla pełnoletnich)

Fot. główna ma charakter poglądowy.