Maja Hyży: Boże Narodzenie na pewno będzie rodzinne, ale bez chłopców. Sama przygotowuję świąteczne potrawy i piekę ciasta

Maja Hyży, Kajra i Sławomir zgodnie przyznają, że nie wyobrażają sobie świąt bez tradycyjnych dań i raczej nie dla nich gotowy catering. W tym czasie lubią bowiem zakasać rękawy i przygotować wigilijne potrawy według swoich sprawdzonych przepisów. Święta Bożego Narodzenia nieodłącznie kojarzą im się również z prezentami pod choinką.

Maja Hyży bardzo ceni sobie wyjątkowy klimat i magiczny nastrój Bożego Narodzenia. W lipcu piosenkarka po raz czwarty została mamą, na świat przyszła jej druga córeczka – Zosia. Te święta mają więc dla niej szczególny wymiar.

– Boże Narodzenie na pewno będzie rodzinne, a to jest najważniejsze, choć tym razem z nieco okrojonym towarzystwem, bo chłopców w tym roku nie ma na święta, natomiast są dziewczynki – mówi agencji Newseria Lifestyle Maja Hyży.

Wokalistka zapewnia, że bardzo lubi przedświąteczną krzątaninę w kuchni. Jest przywiązana do tradycji, dlatego na wigilijnym stole w jej domu muszą się znaleźć wszystkie potrawy i smakołyki kojarzone właśnie z tymi świętami.

– Na Boże Narodzenie zawsze gotuję, uwielbiam gotować, piec, przyrządzać. Lubię się czuć gospodynią domową pełną gębą, więc nie wyobrażam sobie, żebym nie gotowała. Natomiast jak wyjadę, to za mnie to zrobią, więc zobaczymy, jak to wyjdzie – mówi.

W domu czy poza nim piosenkarka nie zapomina jednak o świątecznych prezentach. Maja Hyży pielęgnuje ten zwyczaj i zawsze przygotowuje dla swoich bliskich upominki, które mają sprawić im radość.

Inna wokalistka – Kajra – również zapewnia, że nawet nie myśli o zamawianiu gotowych dań. Na święta sama przygotowuje wigilijne potrawy. Ma być smacznie i tradycyjnie.

Piosenkarka podkreśla, że zadbała również o świąteczny wystrój domu i prezenty dla całej rodziny.

Czytaj także:

Maja Hyży: Kiedy karmię piersią w miejscu publicznym, to z tyłu głowy mam krępację i zastanawiam się, czy kogoś tym nie gorszę

Fot., źródło Newseria.pl