31-letni kierowca z dożywotnim zakazem zginął

W Kocku w woj. lubelskim 31-letni kierowca porsche na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i rozbił się na drzewie. Pomimo podjętej reanimacji zmarł. Pasażer został przewieziony do szpitala. Jak ustalili lubartowscy policjanci, 31-latek miał sądowy dożywotni zakaz kierowania.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godziną 4.00 rano w Kocku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, na prostym odcinku drogi, 31-letni kierujący Porsche najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechał na prawe pobocze i uderzył w pobliskie drzewa i znak drogowy.

– 31-letni mężczyzna kierował samochodem wbrew sądowemu dożywotniemu zakazowi kierowania. Pomimo podjętej reanimacji 31-latek zmarł. 30-letni pasażer został przewieziony do szpitala. Obaj mężczyźni to mieszkańcy powiatu lubartowskiego. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejscu czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Droga jest przejezdna. Prowadzone postępowanie wykaże dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia informuje starszy sierżant Jagoda Stanicka.

ZOBACZ TAKŻE:

Kierowca z Niemiec dostał 2,5 tysiąca złotych mandatu. Gnał na złamanie karku (video)

Fot., źródło policja.gov.pl

WieleLiter.pl