Obejrzyj losy czterech duetów, uzależnionych od siebie matek i córek

Jeśli sądzicie, że naprawdę znacie sens powiedzenia „jaka matka, taka córka”, to poczekajcie na premierę „Jak matka z córką”. Program pokazuje losy czterech duetów, uzależnionych od siebie matek i córek. Losy tych żywiołowych pań można śledzić już od wtorku 7 czerwca na antenie kanału Discovery Life.

Matki z córkami zwykle łączy ze sobą silna więź. Tak jest też w przypadku uczestniczek programu „Jak matka z córką”, które na każdym wywierają piorunujące pierwsze wrażenie. Miłość jaką darzą siebie nawzajem jest zaskakująca, a jednocześnie ujmująca. Ale czy nie są ze sobą zbyt blisko? Te żywiołowe kobiety razem imprezują w Las Vegas, chodzą na podwójne randki i wspólnie planują operacje plastyczne.

Jednak nie zawsze jest tak kolorowo. Ukrywanie przed mamą wielkiej tajemnicy, czy ingerowanie w życie miłosne córki może się przyczynić do niejednej widowiskowej kłótni… A może szybko okaże się, że niektóre uczestniczki programu tak naprawdę żyją ze sobą jak pies z kotem? Przekonajcie się o tym sami!

Premierowe odcinki programu „Jak matka z córką” od 7 czerwca, we wtorki o godzinie 20:50 na antenie kanału Discovery Life.

ZOBACZ TAKŻE:

Znaczek z okazji 50. lat komiksu „Kajko i Kokosz”

fot., źródło TVN Grupa Discovery