32-latka za kierownicą z szokującą ilością alkoholu we krwi!

Nie wiadomo co kierowało 32-latką z województwa kujawsko-pomorskiego, która pijana jak bela wsiadła za kierownicę auta. Kobieta najpierw uderzyła w drzewo po czym dachowała.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (15.04.) kilka minut po godz. 10.00. Brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wywróconym pojeździe w miejscowości Dzierzno.

– Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierująca seatem Toledo straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w drzewo po czym doprowadziła do wywrócenia się pojazdu. Po zbadaniu trzeźwości 32-latki okazało się, że ma ona ponad 3,7 promila alkoholu w organizmie. Kierująca w wyniku zdarzenia nie odniosła żadnych obrażeń – relacjonują brodniccy mundurowi. 

Policjanci zatrzymali mieszkankę powiatu rypińskiego w policyjnym areszcie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci zatrzymali kobiecie uprawnienia do kierowania pojazdami. Fot. główna ma charakter wyłącznie poglądowy. 

ZOBACZ TAKŻE:

Ile Polacy potrafią wypić? Alkoholowe rekordy promili

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl