„Projekt Cupid” dobiega końca

W „Projekcie Cupid” widzowie poznali kilkoro niezwykłych osób – Olę, Jakuba, Maję, Krystiana, Martę, Sylwestra, Olivera, Bartka – w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette’a.

Każda z nich poszukiwała miłości, dlatego redakcja programu wraz z pomocą ekspertów postarała się znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno. Oprócz obecnych na planie specjalistów, wsparciem podczas tych przygotowań byli: Basia Kurdej-Szatan oraz Przemek Kossakowski.

Komu udało się znaleźć miłość?

W trakcie tej półrocznej przygody bohaterom udało się nawiązać wiele znajomości. Sylwester, fan autostrad, poznał Agatę, z którą od razu złapał wspólny język. Podobnie było w przypadku Bartka i Kasi, Krystiana i Ani oraz Mai i Piotrka, którzy również zdecydowali się kontynuować relację. Z kolei Kuba, który na początku spotkał się z odrzuceniem, postanowił dać szczęściu drugą szansę. Dzięki temu, poznał Nadię, z którą do dziś utrzymuje kontakt.

Przemek i Basia w ogniu pytań!

W najbliższą niedzielę wyemitowany zostanie ostatni odcinek „Projekt Cupid”. Do tej pory, wiele dowiedzieliśmy się o miłosnych perypetiach uczestników formatu, ale co z prowadzącymi? Tym razem to oni zmierzą się pytaniami dotyczącymi sfery uczuciowej. Czy mieli kiedyś motylki w brzuchu? Jaka była najlepsza randka w ich życiu? Premiera 10. odcinka „Projektu Cupid” w niedzielę o godz. 22:05 w TTV oraz w serwisie Player.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

Barbara Kurdej-Szatan: Nie uważam, że brakuje mi wrażliwości. Wszyscy cały czas mają ogromną satysfakcję z niszczenia innych

Fot., źródło TVN Grupa Discovery

WieleLiter.pl