Czas na dalekie loty! Puchar Świata w Oberstdorfie na żywo

Rywalizacja o Kryształową Kulę wkracza w decydującą fazę! W nadchodzący weekend na skoczni mamuciej w Oberstdorfie rozegrane zostaną dwa konkursy w lotach narciarskich, które będą transmitowane w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze.

Na cztery konkursy indywidualne przed końcem sezonu Ryoyu Kobayshiego i Karla Geigera dzieli zaledwie 58 punktów, co zwiastuje niesamowitą rywalizację o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W Oberstdorfie zaprezentuje się sześciu Polaków: Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała i Aleksander Zniszczoł.

Oba konkursy na skoczni mamuciej pokażą na żywo TVN, Eurosport 1 i Player. W Eurosporcie 1 i Playerze transmitowane będą dodatkowo piątkowe kwalifikacje, a niedzielne kwalifikacje dostępne będą na żywo wyłącznie w Playerze. Transmisjom towarzyszyć będą studia z udziałem ekspertów na czele z Magdaleną Pałasz, Jakubem Kotem i Wojciechem Toporem. W TVN poprowadzi je duet Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, a w Eurosporcie Paweł Kuwik w piątek i Michał Korościel w sobotę i niedzielę. Wywiady ze skoczkami przeprowadzać będzie Kacper Merk. Z kolei o komentarz na najwyższym poziomie zadbają Marek Rudziński i Igor Błachut.

Plan transmisji:

  • Piątek, 17:00, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player
  • Sobota, 15:35, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player
  • Niedziela, 14:10, kwalifikacje, Player
  • Niedziela, 15:35, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

ZOBACZ TAKŻE:

XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 na znaczku pocztowym

Fot., źródło TVN Grupa Discovery

WieleLiter.pl