„Kanapowcy 4”: Poznajcie uczestników z Kielc

Przed nami czwarty sezon i kolejna ekipa, która pożegna się z niezdrowymi przekąskami i ukochaną kanapą. Czy bohaterowie tej edycji, na co dzień mieszkający w Kielcach, podołają tej wielkiej życiowej rewolucji? W tej edycji przygodę rozpocznie nie jak do tej pory 5, ale aż 6 uczestników! Nie wszystkim będzie jednak dane dotrwać do wielkiego finału – po miesiącu, jeden z nich zakończy przygodę z programem. Poznajcie kanapowców!

MAREK „MORUS”, 35 L., 131 kg, 186 cm, BMI: 38

Marek jest członkiem ekipy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Dorywczo łapie też zlecenia na tworzenie graffiti. Jego pasją jest hip-hop, ma na koncie wiele nagranych z kolegami numerów i teledysków. Pali średnio paczkę papierosów dziennie i nie wyobraża sobie rzucenia nałogu. Kocha polską kuchnię i wszystko, co smażone na głębokim tłuszczu.

Kanapowcy 4, fot. TTV, MASS KONCEPT (6).jpg

KUBA, 22 L., 124 kg, 187 cm, BMI: 35,5

Kuba jest ajentem popularnej sieci sklepów spożywczych oraz komentatorem e-sportu. Bardzo dba o swój wizerunek, chętnie wybiera modne ubrania i regularnie chodzi do barbera – czuje jednak, że dodatkowe kilogramy i tak niweczą efekt końcowy. Nie potrafi gotować, mówi o sobie, że jest mistrzem wstawiania wody na herbatę i parówki. Regularnie zamawia jedzenie na telefon lub stołuje się na mieście. Nie znosi większości warzyw, nie jest w stanie przełknąć nic, co dotykało pomidora.

Kanapowcy 4, fot. TTV, MASS KONCEPT (4).jpg

GRZEGORZ, 35 L., 112 kg, 182 cm, BMI: 38

Grzegorz jest serwisantem urządzeń grzewczych. Ma żonę i dwóch synów. Hobbystycznie jeździ ze swoim buldogiem angielskim na wystawy. Kiedyś zajmował się rekonstrukcją historyczną, ale jakiś czas temu przestał mieścić się w swój kostium. Uwielbia spotkania towarzyskie przy grillu i suto zastawianych stołach. Polewa sosami praktycznie wszystko, co zjada.

Kanapowcy 4, fot. TTV, MASS KONCEPT (1).jpg

DANIEL, 32 L., 128 kg, 171 cm, BMI: 44

Daniel jest koordynatorem ministrantów w zaprzyjaźnionej parafii. Jest singlem, ale chciałby kiedyś założyć rodzinę. Potrafi wstać w środku nocy i, jeśli nie ma w domu nic innego, łyżeczką wyjadać cukier. Zdarzało mu się zjeść kostkę sera żółtego na raz. Jego ulubione miejsce to jego łóżko – uwielbia leżeć i godzinami przeglądać Internet.

Kanapowcy 4, fot. TTV, MASS KONCEPT (9).jpg

LESZEK, 43 L., 138 kg, 186 cm, BMI: 40

Leszek to zajęty od rana do nocy biznesmen. Prowadzi dom weselny i gospodarstwo rolne. Ma żonę oraz 8-letnią córkę i 12-letniego syna. Jest zajęty prowadzeniem swoich interesów, więc nie wystarcza mu czasu na zadbanie o własną sylwetkę. Mówi, że je “byle co i byle jak” – ważne, żeby było dobre i dużo. Jada głównie to, co w jego lokalu przygotują akurat kucharki.

Kanapowcy 4, fot. TTV, MASS KONCEPT (2).jpg

MARCIN, 31 L., 119 kg, 171 cm, BMI: 41

Marcin prowadzi firmę zajmującą się pomocą drogową. Ma żonę, 2-letnią córkę i kilkumiesięcznego synka. Pracuje dużo i najczęściej w nieregularnych godzinach, co przekłada się na równie niesystematyczne pory posiłków. Jak mówi – je, kiedy tachograf pokazuje pauzę i to, co jest najbliżej drogi – fast food’y ze stacji benzynowych i przydrożnych zajazdów.

Kanapowcy 4, fot. TTV, MASS KONCEPT (11).jpg

Przed Kanapowcami czas ciężkiej pracy oraz wyzwanie, jakiego jeszcze nie było. Po sześciu miesiącach treningów, spróbują swoich sił podczas wymagającej walki MMA. Uczestnicy programu będą przygotowywać się pod czujnym okiem Krzysztofa Ferenca, który w tym sezonie otrzyma wsparcie – nową trenerką i motywatorką będzie kobieta, która po prostu kocha sport – Lil Masti!

Kanapowcy 4 - Lil Masti i Fericze, fot. TTV, MASS KONCEPT (1).jpg

Premierowy sezon „Kanapowców” zadebiutuje na antenie TTV już 8 marca. Odcinki emitowane będą w każdy wtorek o godz. 22:00. Seria dostępna również będzie w serwisie Player.pl. 

ZOBACZ TAKŻE:

Czym poprawiać sobie humor? 4 naturalne antydepresaty

Fot., źródło TVN Grupa Discovery

WieleLiter.pl