„Mask Singer”: kto zaśpiewa w pierwszym odcinku

Już dziś (5 marca) o godz. 20:00, na antenie TVN zadebiutuje niezwykły show – „Mask Singer”! Największe polskie i światowe przeboje zaśpiewają gwiazdy ukryte w oszałamiających kostiumach. Zobaczcie jakie postaci zobaczymy na scenie w pierwszym odcinku programu!

„Mask Singer” to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, hitami polskich i światowych list przebojów, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie – kto kryje się pod maską? W show zaśpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet – aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy. Ich tożsamość będzie jednak ukryta pod przebraniami. Na scenie zobaczymy zwierzęta, ptaki, rośliny, a nawet… potrawy!

Program poprowadzi Michał Meyer. Muzyczne występy będą zaś oglądać widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli zobaczymy Julię Kamińską, Joannę Trzepiecińską, Kubę Wojewódzkiego oraz Kacpra Rucińskiego. Detektywi poprowadzą śledztwo, będą zadawać uczestnikom pytania, typować, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Postarają się też rozszyfrować tropy, pojawiające się w filmach, przed występami gwiazd. W każdym odcinku publiczność i „detektywi” zagłosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów będzie musiał zdjąć maskę!

Emisja 1. odcinka już w sobotę 5 marca o godz. 20:00 w TVN i Playerze. „Mask Singer” to program rozrywkowy, oparty na południowokoreańskim formacie „King of Mask Singer”. Polską wersję na zlecenie TVN Grupa Discovery produkuje FremantleMedia Polska.

ZOBACZ TAKŻE:

Jej głos znał każdy Polak. Dziś świętowałaby 65. urodziny

Fot., źródło TVN Grupa Discovery

WieleLiter.pl