Show „99 – Gra o wszystko” nowa edycja już wkrótce

Po sukcesie urodzinowej edycji pora zagrać o wszystko w nieco większym gronie! 99 uczestników do pokonania, tyle samo konkurencji i jeden cel – rywalizujący w tym programie za wszelką cenę nie chcą być ostatni.

Program „99 to beat”, który od początku zdobył uznanie widzów, po raz pierwszy został wyemitowany w Belgii. Do tej pory prawa do formatu zostały również sprzedane w USA, Niemczech, Holandii i Szwecji. W Polsce, pierwszy sezon „99 – Gra o wszystko” osiągnął rekordową oglądalność i był najlepiej oglądalnym programem w historii stacji. Cykl śledziło średnio 945 tys. widzów, największą popularnością cieszył się finałowy odcinek pierwszego sezonu programu – przyciągnął on uwagę 1,12 mln osób.

Drugi sezon od 5 marca w TTV

W każdym odcinku „99 – Gra o wszystko” zawodnicy będą mieli do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, werwa, otwarta głowa i odrobina szczęścia. Wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy najgorzej poradzą sobie z kolejnymi zadaniami, odpadają z programu. Do finałowego, 12. odcinka, dotrze ośmiu najlepszych zawodników, którzy powalczą o główną nagrodę – 50 000 PLN. Jak pod wpływem emocji i stresu poradzą sobie z pozornie prostymi zadaniami?

Dwunastoodcinkowa seria zadebiutuje na antenie TTV 5 marca. Za jego produkcję odpowiada firma GPlus Production. Odcinki emitowane będą w każdą sobotę o godz. 21:45. Cykl będzie także dostępny w Player.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

Jak przygotować włosy do wizyty w saunie

Fot., źródło TVN Grupa Discovery 

WieleLiter.pl