Zza kanapy w mieszkaniu dziadka trafił wprost do więzienia

Puławscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Puław, poszukiwanego przez Sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze znaleźli go schowanego za kanapą, w mieszkaniu jego dziadka. 

Policjanci z zespołu do spraw poszukiwań puławskiej komendy wraz z dzielnicowym z Puław udali się do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że ukrywa się tam 33 latek, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Puławach do odbycia kary pozbawienia wolności.

– Początkowo nikt nie otwierały drzwi do mieszkania. Po pewnym czasie, słysząc argumenty policjantów, drzwi otworzył starszy mężczyzna, który oświadczył, że poszukiwanego 33 latka nie ma w domu. Policjanci nie dali wiary słowom mężczyzny i postanowili sprawdzić czy faktycznie mężczyzny nie ma w mieszkaniu dziadka – relacjonuje podkomisarz Ewa Rejn – Kozak. – Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne. W pokoju, za kanapą leżał schowany 33 latek, który udawał, że go nie ma. Został wyprowadzony zza kanapy i zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego gdzie będzie odbywał karę 9 miesięcy pozbawienia wolności orzeczoną przez Sąd za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece.

ZOBACZ TAKŻE:

Poszukiwany przyjechał po znajomą pod więzienie

Fot. ma charakter poglądowy; źródło policja.gov.pl

WieleLiter.pl