W loterii Biedronki możesz wygrać pół miliona na mieszkanie lub dom

W tym tygodniu Biedronka wystartowała z loterią, w której pula nagród wynosi prawie 28 milionów złotych. 50 zwycięzców otrzyma po 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu. Wygrać może każdy klient, który od 7 lutego do 16 kwietnia br. zrobi zakupy z aktywną kartą Moja Biedronka w jednym ze sklepów sieci za co najmniej 99 złotych.

Jak informuje w komunikacie prasowym Biedronka, kiedy słyszymy słowo „dom” dla każdego może ono przybierać inne znaczenie. Jedni będą myśleć jedynie o budynku, natomiast inni będą widzieć oczami wyobraźni kochającą się rodzinę czy bliskie osoby. Niezależnie od tego, jak rozumiemy to słowo, niemal każdy ma marzenia o własnych 4 ścianach. Dzięki wielkiej loterii Biedronki te marzenia mogą stać się rzeczywistością dla 50 szczęśliwców.

Sieć przyzna 50 nagród w wysokości 500 tysięcy złotych dla klientów, którzy wydadzą min. 99 zł na zakupy z aktywną, zarejestrowaną kartą Moja Biedronka, wyrażą chęć wzięcia udziału w loterii przed dokonaniem płatności, a numer ich losu zostanie wylosowany. Numer losu drukowany jest na paragonie oraz zapisuje się na karcie Moja Biedronka. Dodatkowo Biedronka opłaci także laureatom podatek od wygranej w loterii. W efekcie pula nagród osiągnie niespotykany pułap prawie 28 milionów złotych.

– Każdego dnia sklepy sieci Biedronka odwiedza około cztery miliony klientów. To świadczy o niesamowitej lojalności i przywiązaniu do naszej firmy. Zawsze stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu, teraz chcemy nagrodzić ich za to, że decydują się na zakupy właśnie w naszych placówkach. Loteria Biedronki daje możliwość spełnienia wielu marzeń, cieszymy się, że będziemy mogli je urzeczywistnić – podkreśla Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Loteria rozpoczyna się w poniedziałek 7 lutego i potrwa do 16 kwietnia br. Dziennie na karcie Moja Biedronka można uzbierać maksymalnie 10 losów. Od poniedziałku do niedzieli można zdobywać losy, które biorą udział w losowaniu odbywającym się co tydzień, we wtorek, z wyjątkiem ostatniego losowania, które odbędzie się w środę.

Co tydzień losowanych będzie 5 zwycięzców, którzy zyskają prawo do nagrody w postaci 500 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup domu lub mieszkania, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Losowania nagród odbywają się w obecności i pod nadzorem Komisji, w biurze Organizatora przy ul. Dolnej 3 w Warszawie, przy użyciu urn. Szczegółowy regulamin loterii „WYGRAJ MIESZKANIE z​ BIEDRONKĄ” znajduje się pod adresem: biedronka.pl/loteria.

ZOBACZ TAKŻE:

Biedronka po raz pierwszy zagra z WOŚP

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

WieleLiter.pl