Ostatni sprawdzian przed igrzyskami – Puchar Świata w Willingen

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Paweł Wąsek i Stefan Hula staną w weekend do rywalizacji w Pucharze Świata w skokach narciarskich w Willingen. Będą to ostatnie zawody przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie. Transmisje konkursów, w tym rywalizacji mieszanej, w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze.

Najlepsi polscy skoczkowie wracają do rywalizacji w Pucharze Świata. W Willingen ponownie zobaczymy na skoczni Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Pawła Wąska i Stefana Hulę. Z kadry szykowanej do występu na igrzyskach zabraknie jedynie Piotra Żyły. W Willingen rozegrane zostaną zarówno konkursy mężczyzn, jak i kobiet, a także konkurs mieszany. W rywalizacji kobiet wystąpią Kinga Rajda i Nicole Konderla.

TVN, Eurosport 1 i Player pokażą na żywo piątkowy konkurs mieszany, a także oba konkursy indywidualne mężczyzn zaplanowane na sobotę i niedzielę. Piątkowe kwalifikacje mężczyzn transmitowane będą w Eurosporcie 1 i Playerze, a niedzielne kwalifikacje mężczyzn oraz konkurs kobiet dostępne będą na żywo wyłącznie w Playerze.

Oba konkursy mężczyzn i konkurs mieszany skomentują Marek Rudziński i Igor Błachut. Podczas piątkowych kwalifikacji widzowie usłyszą Marka Rudzińskiego i Jakuba Pieczatowskiego, a w niedzielę Igora Błachuta i Jakuba Pieczatowskiego. Niedzielny konkurs kobiet skomentuje Maciej Skomarowski.

Towarzyszące transmisjom studia w TVN poprowadzą Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, z kolei w Eurosporcie zrobi to Michał Korościel.

Zawody w Willingen będą ostatnim sprawdzianem reprezentacji Polski przed wylotem na Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Najważniejsze sportowe wydarzenie roku rozpocznie się 4 lutego w Pekinie, a całe igrzyska dostępne będą na kanałach Eurosportu oraz w Playerze.
Plan transmisji:

Piątek, 16:00, Willingen, konkurs mieszany, TVN, Eurosport 1, Player

Piątek, 18:30, Willingen, kwalifikacje mężczyzn, Eurosport 1, Player

Sobota, 16:00, konkurs indywidualny mężczyzn, TVN, Eurosport 1, Player

Niedziela, 9:50, konkurs indywidualny kobiet, Player

Niedziela, 13:25, kwalifikacje mężczyzn, Player

Niedziela, 15:15, konkurs indywidualny mężczyzn, TVN, Eurosport 1, Player

ZOBACZ TAKŻE:

XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 na znaczku pocztowym

Fot., źródło TVN Grupa Discovery

WieleLiter.pl