Najbardziej luksusowe domy USA w nowej serii

Nowa seria „Najdroższe rezydencje Ameryki” śledzi losy sześciu agentów nieruchomości, którzy pomagają swoim klientom kupić najpiękniejsze – i kosztujące prawdziwą fortunę – domy.

Ścigają się o najbardziej wpływowych klientów, rywalizując o pozycję liderów na elitarnym rynku nieruchomości na nowojorskim East End. Pracując na krótkich deadlinach i próbując sprostać naprawdę wysokim wymaganiom, ich pomysłowość i kreatywność jest poddawana codziennej próbie. Czy znajdą rezydencje, które podbiją serca najbardziej wymagających klientów świata? Premiera pierwszego odcinka nowej serii discovery+ Originals już w piątek 28 stycznia w Playerze.

Szklana willa na plaży, wprost idealna do organizacji wielkich przyjęć i bankietów albo rezydencja wyposażona w najnowsze nowinki technologiczne – to tylko niektóre z wymagań bogatych Nowojorczyków szukających letniej nieruchomość w The Hamptons, popularnej wakacyjnej destynacji na wschodnim wybrzeżu USA. Seria „Najdroższe rezydencje Ameryki” zabiera widzów w podróż po najbardziej bajecznych domach.

Szóstka gwiazd nieruchomości — Bianca D’Alessio, JB Andreassi, Michael Fulfree, Peggy Zabakolas, Kenny Arias oraz Mia Kalabryjski — pomaga swoim klientom odkrywać ten pełen przepychu rynek i znaleźć wakacyjną willę marzeń. Jakie zachcianki będą musieli spełnić? Czego mogą się spodziewać ci, którym zamarzył się dom nad oceanem? Czy idealna rezydencja naprawdę istnieje?

Ośmiodocinkowa seria discovery+ Originals „Najdroższe rezydencje Ameryki” zadebiutuje na Playerze już 28 stycznia.

ZOBACZ TAKŻE:

100m2 potrzebne od zaraz – czyli analiza trendów na rynku mieszkaniowym

Fot. ma charakter poglądowy. źródło TVN Grupa Discovery