Nietypowe reality show. Młode pary cofną się w czasie o 200 lat

„Pałacowe love” to nowy, autorski format randkowy Player Original, który na antenie stacji TTV pojawi się już 1 lutego br. Młode pary, które wezmą udział w tym kostiumowym programie na kilka tygodni przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam, cofną się w czasie o 200 lat, by odcięci od pokus współczesnego świata, skupić się na wzmocnieniu swoich relacji i zawalczyć o nagrodę główną!

Realia się zmieniają, świat wirtualny niejednokrotnie wygrywa z realnym. Znajomości zawiera się szybko, przez Internet i aplikacje społecznościowe. Bardzo często nie zdają one jednak egzaminu, bo tak jak sprawnie uda nam się poznać kogoś nowego, tak również, nie mamy problemów z rozstaniem się, kiedy ktoś przestaje nam odpowiadać.

Sześć par spędzi czas w programie na budowaniu trwałego związku. Towarzyszyć im będą mentorzy, przewodnicy po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Lizniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par.

Z kolei w roli prowadzących program widzowie zobaczą Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę, znanych z kanapy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Na koniec programu odbędzie się głosowanie podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy wybiorą Parę Idealną. Zwycięzcy otrzymają wyjątkową nagrodę – ziemię na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji.

Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje na antenie TTV już 1 lutego, odcinki emitowane będą w każdy wtorek i środę o godz. 22:00. Cykl dostępny również będzie w serwisie Player.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

„Usta usta”: Magda jest w ciąży?

Fot., źródło TVN Grupa Discovery

WieleLiter.pl