Nietypowy dowcip o znaczeniu maskotek (dla pełnoletnich)

Pewna młoda kobieta spotkała w barze przystojnego faceta. Zaczepiła go, okazało się, że jest nie tylko przystojny, ale także wygadany i inteligentny. Rozmawiali cały wieczór, na koniec opuścili razem bar.

Wieczorne spotkanie skończyli spod drzwiami mieszkania faceta. Koleś zaprosił kobietę do środka. Okazało się, że w jego mieszkaniu znajdowało się mnóstwo pluszowych misiów, posegregowanych według wielkości. Małe na najniższych półkach, średnie na środkowych półkach, a te duże, na samej górze.

Kobieta była nieco zdziwiona, że trafiła na zbieracza pluszowych misiów, ale nic powiedziała. Z jednej strony była zaskoczona, ale z drugiej strony cieszyła się ze trafiła na takiego uczuciowego i wrażliwego faceta.

Po fantastycznej nocy pełnej namiętności, leży obok swojego wyśnionego faceta i pyta:

– I jak było?

– Możesz sobie wybrać nagrodę z najniższej półki…

Warto wiedzieć:

Warto czytać dowcipy, bo pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam każdego dnia mnóstwa śmiechu!  Fot. główna ma charakter poglądowy.

ZOBACZ TAKŻE;

Małżeński dowcip na dobry początek dnia

WieleLiter.pl