Nowy sezon „Usta usta” od dziś w TVN

Adam wspomina ostatni wieczór spędzony na koncercie z Magdą – czy tylko mu się wydaje, czy rzeczywiście pocałowała go w usta? A może to był tylko całus w policzek? Wkrótce potem Adam spotyka na klatce schodowej wystraszoną kobietę, która śledziła męża, bo podejrzewa go o zdradę.

Adam „ratuje” Magdę całując ją i udając przed nieznajomą, że są małżeństwem. Marzenia o wspólnej przyszłości przerywa wizyta jej kochanka Dominika, który swoim romantycznym występem z gitarą oświadcza, że zostawił żonę!

Tymczasem Krzysztof ma na głowie naprawdę ważne problemy, które zaważą na jego dalszym życiu! Przygotowuje się do rozprawy w sądzie, by dowieść swojej niewinności. Trenuje, jak zachowywać się jak „prosty człowiek”, żeby dobrze wypaść w sądzie. Agnieszka jest wściekła na byłego męża, kiedy ten przyznaje jej szczerze, że rzeczywiście przyjął pewne korzyści majątkowe, ale – oczywiście – nie łapówkę. W dodatku wydał na swojego adwokata pieniądze, które wspólnie oszczędzali na studia córek! Agnieszka wyrzuca Krzysztofa z domu… Przygarniają go Iza z Piotrkiem. I to Iza skutecznie dopinguje przyjaciela, by zdobył dowody obciążające winą szefa.

Iza zazdrości Agnieszce własnej firmy i bardzo chce zostać jej asystentką, woli to – nawet za niższą pensję – niż swoją nudną pracę. Niestety, współpraca kończy się awanturą! Ich wieloletnia przyjaźń jest zagrożona…

Na szczęście w domu u Izy same dobre wieści! Piotrek dostaje spory spadek po Tadku, dzięki czemu może spłacić wszystkie długi i jeszcze stać go na wspólne spędzanie czasu z Izą, na przykład… na trening uważności.

Piąty sezon „Usta usta” premierowo w TVN od środy 5 stycznia o godz. 21:40 (emisja po dwa odcinki). Cały sezon dostępny jest także w player.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Starzy znajomi wracają! Nowy sezon „Usta usta” już od 5 stycznia

fot., źródło mat. prasowe TVN Grupa Discovery

WieleLiter.pl