Czwarta odsłona „Hotel Paradise” przebija poprzednie sezony

„Hotel Paradise” to dotychczas zdecydowanie najmocniejszy, najbardziej popularny tytuł reality w Playerze. Program przyciągnął pokaźny segment fanów

do Playera. Popularność formatu nie słabnie. Obecnie trwa 4 odsłona „Hotelu Paradise”, której wyniki przebijają poprzednie sezony.
Od startu jesiennej ramówki „Hotel Paradise” utrzymuje się niezmiennie w TOP 3 Playera. Dotyczy to zarówno rankingu najlepiej oglądających się formatów pod względem zasięgu kont oraz najlepiej pozyskujących programów. „Hotel Paradise” odpowiada za ok. 10% wszystkich pozyskań nowych i powracających użytkowników do bazy.

Program angażuje znaczną część bazy Playera. Co czwarty użytkownik aktywnie korzystający z platformy, w tygodniu sięga właśnie po „Hotel Paradise”. Warto zwrócić uwagę, że oprócz tej produkcji, w tym roku miały swoją premierę inne formaty typu reality m.in. „One Night Squad” oraz „40 kontra 20”. Jednak „Hotel Paradise” wciąż utrzymuje pozycję lidera w tej kategorii, z dwukrotną przewagą w poziomie oglądalności.

Przed nami ostatni tydzień najbardziej emocjonującej edycji „Hotelu Paradise”. Kto dotrwa do finału? 6 grudnia WIELKI FINAŁ 4 sezonu, do tej pory zawsze zwyciężała miłość, czy tak będzie tym razem? Kto stanie na ścieżce lojalności? Co wygra tym razem: uczucie czy pieniądze? Program produkuje Golden Media Polska na zlecenie TVN7.

ZOBACZ TAKŻE:

„Prince Charming”: Jacek zamieszka w willi z pozostałymi uczestnikami!

Fot., źródło TVN.

WieleLiter.pl