„Prince Charming”: Jacek zamieszka w willi z pozostałymi uczestnikami!

Walka o serce tytułowego „Prince Charming” trwa. Po jego ostatniej randce, uczestnicy czują, że atmosfera gęstnieje. Faworytami wciąż pozostaje dwóch kandydatów – Marek i Oliwer. Jednak póki piłka w grze, wszystko się może jeszcze zmienić – tym bardziej, że Jacek decyduje się zamieszkać w willi.

Wieczorem uczestników programu czeka kolejna ceremonia i kolejne pożegnanie, ale zanim do tego dojdzie, mieszkańcy willi mają głowy zajęte czym innym. Aggie podsunęła im pomysł, by namówić Jacka, aby ten został z nimi nieco dłużej. Wszyscy od razu wzięli się za przygotowania. Jeśli tytułowy „Prince Charming” ma się zgodzić, musi mieć przygotowaną osobną sypialnię, a w całym domu musi błyszczeć. Jeden z chłopaków do tego zadania podejdzie bardzo ambitnie.

Nadchodzi wieczór, Jacek nie od razu, ale przystaje na propozycję Aggie i pozostałych mieszkańców willi. Chce poznać chłopaków, to jak się dogadują i jak spędzają czas. Czy któryś z nich szczególnie zyska na tym eksperymencie?

„Prince Charming” emitowany jest w serwisie Player.pl, gdzie premierowe odcinki trafią we wtorki i czwartki, oraz na antenie TTV, z emisją trzy razy w tygodniu, od wtorku do czwartku – o godz. 22:30.

ZOBACZ TAKŻE:

„Prince Charming”: Pierwszy taki program w Polsce. Poznaj bohaterów show

Fot., źródło TVN

WieleLiter.pl