Mam Talent! – ostatnia prosta do finału

Czwarty, ostatni półfinał programu „Mam Talent!” już dziś (20.11) o godz. 20.00. Po tym odcinku będą znani wszyscy finaliści 13 edycji. Które dwa występy zdobędą serca widzów i uznanie Jury? Czy Trio KET utrzyma dziką kartę? Do finału awansują najlepsi z najlepszych!

W sobotni wieczór o swoją szansę na występ w finale zawalczą: formacja taneczna z Lublina UDS Junior, ekonomista pracujący w IT, który postawił na muzykę Risk Every Asset, show taneczno-teatralne z elementami tańca, akrobatyki i kabaretu Fpytke. Na wyżyny swoich możliwości wejdą Ula Machowska, która zaprezentuje akrobatykę powietrzną, rolkarka figurowa Marcelina Paluszkiewicz, formacja taneczna Baila Stars oraz wokalistka, która zachwyciła hebrajskim utworem w formie modlitwy Liana Hrytsa. Zobaczymy także pokaz taneczny Barbary Ziółkowskiej, artystę, który swoimi występami walczy o tolerancję i akceptację dla wszystkich Nikolasa Mańkę oraz parę akrobatów, których Agnieszka Chylińska obdarowała złotym przyciskiem, Duo Eyal & Julia.

Nieprzeciętne pasje, determinacja i wytrwałość, a do tego lata ciężkich treningów, to cechuje uczestników, których zobaczymy w finale. Siedem z dziesięciu miejsc jest już zajętych. O główną wygraną zawalczą: Orkiestra Baczków, Jagoda Piec i pies Stefan, Maja Kućko i Mariusz Nguyen z Fundacji Ocelot, Jordan Ogorzelski, Krzysztof Jaros, Mariusz Bochniarz z Fundacji Ocelot. Po raz pierwszy w „Mam Talent!” przyszedł czas na platynowy przycisk. Jednogłośną decyzją Jury otrzymała go Dominika Krzymowska. Zachwyciła występem na szarfach, pokazując doskonały, dynamiczny i poetycki występ, pełny kobiecej siły.

Dzika karta po 3 odcinku „na żywo” należy do Trio KET. Czy głosami widzów pozostanie w rękach dziewczyn? Dowiemy się na koniec sobotniego odcinka. Ostatni odcinek półfinałowy 13 edycji programu „Mam Talent!” na antenie TVN i w Player.pl 20 listopada! 

UCZESTNICY:

2113 UDS Junior

Formacja taneczna UDS Junior pochodzi z Lublina. W składzie, w którym występują w „Mam Talent!” trenują od około 3 lat. Rozwijają swoją pasję na regularnych zajęciach grupowych oraz korzystają z wszystkich dostępnych warsztatów w szkole UDS i w całej Polsce. 

2108 Duo Eyal & Julia

Julia przez 11 lat uprawiała akrobatykę w klubie sportowym w DOSiR Sokolnia, w Chorzowie. Wraz z zespołem Acro Team Silesia brała udział w 8 edycji „Mam Talent!” zajmując II miejsce w finale. W 2018 roku  wygrała Mistrzostwa Polski w akrobatyce sportowej w kategorii senior. Eyala w stronę sportu pchnęła rodzina. Kiedy miał 15 lat zdał sobie sprawę z tego, że właśnie akrobatyka sportowa jest tym, co chciałby robić na najwyższym możliwym poziomie.

3201 Risk Every Asset

 Ekonomista pracujący w dziale IT. Urodził się w Bielsku-Białej, w której mieszkał przez pierwsze pięć lat swojego życia. W 1988 roku wraz z rodziną wyjechał do Grecji, a po roku przeniósł się do Republiki Południowej Afryki. W Pretorii rozpoczął naukę w szkole podstawowej i zaczął naukę gry na pianinie, instrumentach klawiszowych oraz gitarze. Trenował również karate. Przez pewien czas mieszkał w Wielkiej Brytanii w Oxfordzie. Po powrocie do Polski postawił na karierę muzyczną.

2203 Marcelina Paluszkiewicz

Marcelina ma 18 lat i pochodzi ze wsi Kujanki. Pracuje w kinie Rodło w pobliskim Złotowie. Zanim odkryła rolki figurowe jeździła na łyżwach. Obecnie trenuje pod okiem doświadczonej trenerki w klubie Ice & Roll w Bydgoszczy. Jest aktualną mistrzynią Polski w rolkarstwie figurowym. Od dziecka jest związana ze sportem. Trenowała akrobatykę, lekkoatletykę oraz pływanie.

3222 Ula Machowska

22-letnia absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trenerka akrobatyki powietrznej oraz zapalona crossfiterka. Ma również doświadczenie kuglarskie- chodzenie na szczudłach i taniec z ogniem. Miłośniczka zwierząt i wegańskiego jedzenia oraz podróżniczka.

3218 Liana Hrytsa 

23-letnia wokalistka pochodząca z okolic Lwowa. Do Polski przyjechała jako 17-latka i na dobre zadomowiła się w Poznaniu, gdzie rozwija się muzycznie, koncertuje i dorabia jako trenerka fitnessu. Ukończyła Filologię Hebrajską. Liana mówi i śpiewa w 5 językach: ukraińskim, rosyjskim, angielskim, polskim i hebrajskim.

2100 Baila Stars

Dziewczyny na co dzień trenują w Szkole Tańca Bailamos w Bydgoszczy. Każda tańczy również solo i w innych formacjach. W formacji Baila Stars trenują zaledwie pół roku, a już mają na koncie duże osiągnięcia.

3127 Fpytke

Patryk (33 lata) i Maciej (31 lat) to profesjonalni tancerze breakdance. Przedstawiają show taneczno-teatralne z elementami tańca, akrobatyki i kabaretu. Obydwaj przez długi czas tańczyli w zespole disco, a projekt Fpytke miał być wakacyjnym pomysłem na dorabianie na ulicy. Wyszedł tak fajnie, że został z nimi na stałe.

3115 Nikolas Mańka 

18-letni Nikolas z Dąbrowy Górniczej to prawdziwa dusza artystyczna. W przerwach między śpiewaniem, maluje piękne obrazy na płótnie. Jest członkiem chóru Happy Choir Skłodowska. Marzy o wydaniu własnej płyty. Ma misję: chce walczyć o tolerancję i akceptację dla wszystkich, bez względu na wygląd, wyznanie czy kolor skóry. 

3309 Barbara Ziółkowska

20 latka z Poznania. Ukończyła Szkołę Baletową Anny Niedźwiedź oraz XXX Liceum Taneczno – Teatralne w Krakowie. Jej całe życie jest podporządkowane tańcowi i wszelkiemu wysiłkowi fizycznemu. Jako dziecko i nastolatka trenowała gimnastykę artystyczną. Obecnie prowadzi zajęcia w szkole tanecznej swojej mamy.  

ZOBACZ TAKŻE:

Inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich już w ten weekend

Fot., źródło TVN

WieleLiter.pl