Trafili te same liczby i będą musieli podzielić się milionową wygraną

We wczorajszym losowaniu Lotto padły aż dwie główne wygrane – każda o wartości 1 077 045 złotych. Szczęśliwe zakłady zostały zawarte w Gdańsku i Olsztynie. Oto liczby, które wylosowano w czwartek 18 listopada w Lotto: 2, 5, 19, 28, 39, 44.

Jeden ze zwycięskich kuponów wartych ponad milion złotych został nabyty w punkcie LOTTO na rogu ulic Waryńskiego i Danusi w Gdańsku. Warto dodać, że to już 28. „szóstka” w Lotto w Gdańsku. Ponadto w Grodzie Neptuna odnotowano też cztery główne wygrane w Lotto Plus.

Druga osoba, której wczorajsze losowanie Lotto przyniosło ponad milion złotych, zagrała w kolekturze LOTTO znajdującej się pod adresem Żytnia 70 w Olsztynie. W przypadku stolicy województwa warmińsko-mazurskiego to już dziesiąty gracz, który poprawnie wytypował „szóstkę” w Lotto. W Olsztynie padły też trzy „szóstki” w Lotto Plus.

Gratulujemy obu graczom, na których kuponach znalazły się wczoraj te szczęśliwe same liczby,

Już dziś cotygodniowe losowanie Eurojackpot, w którym do wygrania jest 95 000 000 złotych. Z kolei w sobotnim losowaniu Lotto można wygrać 2 000 000 zł i gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus. Transmisja losowań o godz. 21:50 w TVP3, na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube.

ZOBACZ TAKŻE:

Wygrałeś w Lotto? Sprawdź ile masz czasu i jak odebrać pieniądze

WieleLiter.pl