Ruszyły castingi do kolejnej edycji programu „Hotel Paradise”

Już wiosną, na antenie TVN7, widzowie będą mogli zobaczyć piątą edycję kultowego reality show. Kto tym razem zamelduje się w Hotelu Paradise?

„Hotel Paradise” to niekwestionowany pierwowzór dla innych tego typu programów. Zasady z pozoru są proste – mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Kto tym razem dostanie bilet do raju i zawalczy nie tylko o prawdziwe uczucie, ale też o 100 tysięcy złotych?

Piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy oraz skrajne emocje, które zawładną ich sercami i umysłami. Kto tym razem zamelduje się w Hotelu Paradise? Czy będą to przebojowi single oraz singielki otwarci na spontaniczne uczucie? A może wytrawni gracze, którzy przylecą z konkretnym planem. Każdy z uczestników wchodzi do hotelu z czystą kartą, po przekroczeniu jego progu karty zaczynają się zapisywać.

Miłość, zdrada, intrygi i lojalność! Czy nowi uczestnicy będą potrafili trzymać się swoich twardych zasad? Czy pojawiające się uczucia, zakłócą chłodną kalkulację i rzucą ich w ogień namiętności? Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie. Co wygra w ostatecznej rozgrywce: miłość czy pieniądze?

Dystrybutorem praw do wersji oryginalnej jest firma Passion Distribution. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska. Właśnie ruszył nabór do piątej polskiej edycji. Do programu mogą zgłaszać się wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat. Aby wziąć udział w castingu należy prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: https://www.tvn7.pl/hotel-paradise.

ZOBACZ TAKŻE:

Jarosław Boberek: Show-biznes budowany jest na próżności, powierzchowności i nieuczciwości. Ludzie płacą ogromną cenę za to, w czym tkwią

Fot., źródło mat. prasowe TVN

WieleLiter.pl