Zainwestował 2 złote, wygrał 250 tysięcy złotych

Opoczno to miasto znane z romansu Kazimierza Wielkiego i Estery, z wielowiekowych tradycji ceramicznych i… z listopadowych wygranych w Kaskadzie! To nie pierwsza główna wygrana w Kaskadzie w listopadzie w Opocznie.

Główną wygraną, aż ćwierć miliona  złotych, zdobył 7 listopada gracz z Opoczna. Zagrał w punkcie przy Partyzantów 26. Zainwestował w grę 2 złote. Jak widać, w tej grze nawet dwuzłotówka może wywołać kaskadę pozytywnych zdarzeń, na końcu której na konto gracza wpłynie kilkaset  tysięcy złotych!

Ta popularna loteria pieniężna weszła do sprzedaży w 2011 roku. Wygrana w tej loterii może uruchomić prawdziwą kaskadę pozytywnych zdarzeń w życiu. W Kaskadzie padło już ponad 400 głównych wygranych po ćwierć miliona złotych. Wystarczy sięgnąć po swój szczęśliwy los – to takie łatwe. Zobacz ponad 400 wygranych po 250 000 zł na lotto.pl.

Kaskada to loteria pieniężna, a zatem z góry znana jest liczba niepowtarzalnych losów w puli na każde losowanie oraz liczba wygrywających losów. Kaskada to proste zasady. Grający nie typuje własnych liczb, jak w przypadku gier losowych. Gracz otrzymuje dwa losowe zestawy 12 liczb ze zbioru od 1 do 24. Wygrywa się już przy trafieniu 8 liczb w jednym z dwóch zestawów liczb na losie. Gra z Super Szansą za 2 zł to możliwość wygrania dodatkowych 2 000 000 zł. 

Ciekawostka. Opoczno to miasto znane z romansu Kazimierza Wielkiego i Estery, z wielowiekowych tradycji ceramicznych i… z listopadowych wygranych w Kaskadzie! To nie pierwsza główna wygrana w Kaskadzie w listopadzie w Opocznie. 250 000 zł popłynęło już 13 listopada 2017 roku do grającego w Opocznie przy ul. Piotrkowskiej 1.

ZOBACZ TAKŻE:

Wygrałeś w Lotto? Sprawdź ile masz czasu i jak odebrać pieniądze

Fot. ma charakter poglądowy. 

WieleLiter.pl