Bukmacher: Polacy wrócą z igrzysk z 14 medalami

Polacy wrócą z Tokio z 14 medalami – uważają analitycy legalnego polskiego bukmachera BETFAN. Będzie to oznaczać najwyższy wynik w XXI wieku. Trzy z nich będą złotymi krążkami i ostatecznie Polska uplasuje się w trzeciej dziesiątce w klasyfikacji medalowej Tokio 2020. Wg BETFAN, dwa złote medale Polska zdobędzie w rzucie młotem, zaś największe szanse na trzeci mają siatkarze.

Według analiz BETFAN, reprezentanci Polski przywiozą z tegorocznych Igrzysk Olimpijskich 14 medali. Faworytami do medalu, i to złotego, są polscy siatkarze. O najwyższe laury może też powalczyć drużyna szermierek czy nasze reprezentacje w wioślarstwie. Analitycy BETFAN są przekonani o olimpijskim przełamaniu Pawła Fajdka, który wróci z medalem z igrzysk. Niewykluczone jednak, że walkę o mistrzowski tytuł stoczy ze swoim kolegą z drużyny, Wojciechem Nowickim. Kolejna niemal pewna kandydatka do olimpijskiego złota to, zdaniem BETFAN, Anita Włodarczyk, która przez wszystkie najważniejsze turnieje w ostatnich latach konsekwentnie potwierdza, że nie ma sobie równych w rzucie młotem. Również w jej przypadku najgroźniejszą konkurentką do olimpijskiego złota może okazać się Polka – Malwina Kopron. Niezależnie od finalnego rozstrzygnięcia – wg analityków BETFAN dwa złote medale w tej konkurencji trafią do naszego kraju.

Spośród 215 reprezentantów Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio aż 1/3 to właśnie lekkoatleci. Ci zazwyczaj są główną ostoją naszego kraju w zdobytych krążkach olimpijskich i również w tym roku w ich gronie znajduje się jeszcze wielu sportowców z szansami medalowymi, np. Marcin Lewandowski w biegu na 1500 m, sztafeta kobiet w biegu 4 x 400 m czy Piotr Lisek w skoku o tyczce. W pozostałych dyscyplinach, obok drużynowych sportów jak szermierka, siatkówka czy wioślarstwo, Polacy będą walczyć o medale także w kajakarstwie (Marta Walczykiewicz), kolarstwie szosowym (Katarzyna Niewiadoma, Michał Kwiatkowski), górskim (Maja Włoszczowska) i torowym (Mateusz Rudyk), w żeglarstwie (Zofia Klepacka) oraz strzelectwie (Tomasz Bartnik), a także w tenisie dzięki ostatnio ujawnionym wielkim talentom (Iga Świątek, Hubert Hurkacz) – wszyscy z realnymi szansami na wygraną. Nie zmienia to jednak faktu, że zdaniem BETFAN Mazurek Dąbrowskiego usłyszymy tylko trzykrotnie podczas tegorocznych igrzysk.

Taki scenariusz medalowy odzwierciedlają kursy w BETFAN. Za każde 100 zł postawione na zdobycie przez Polaków między 13 a 16 medali w Tokio można wygrać 300 zł. Obstawiając większą liczbę medali można zarobić jeszcze więcej w przypadku ziszczenia się optymistycznego scenariusza – 500 zł za każde 100 zł postawione na 17-20 medali i aż 700 zł obstawiając przywiezienie ich przez Polaków co najmniej 21. Na znaczący zarobek mogą też liczyć osoby podchodzące sceptycznie do szans Polaków na tegorocznych igrzyskach – obstawiający sumę medali na poziomie 9-12 mają szansę wygrać 400 zł za każde postawione 100 zł, 600 zł typując za tę samą kwotę 5-8 medali Polaków i aż 1200 zł za każde 100 zł postawione na zaledwie 4 medale lub mniej przywiezione z Tokio przez polską reprezentację olimpijską.

ZOBACZ TAKŻE:

Windykacja przez social media – czy to dobry pomysł?

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło newseria.pl/biuro-prasowe.

WieleLiter.pl